Голова дитячого відділення «Клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» Ковнацький О.Л. з доповіддю на «International congress of pediatric dentirstry» в Болгарії

You are here:

Ковнацкий_СофияГолова дитячого відділення нашої клініки дитячий стоматолог Ковнацький О.Л. виїхав до Болгарії для участі у Міжнародному Конгресі з дитячої стоматології (International congress of pediatric dentirstry), який відбудеться в ці вихідні в Софії.

На конгресі Олег Леонідович представить доповідь присвячену відновленню втрачених твердих тканин за допомогою стандартних коронок в дитячій стоматології. У доповіді будуть розглянуті наступні важливі питання, з якими щодня працюють дитячі стоматологи:

  1. Показання та протипоказання до використання коронок в дитячій стоматології.
  2. Види коронок.
  3. Переваги та недоліки.
  4. Мотивація дітей та батьків на використання стандартних коронок.
  5. Техніка постановки коронок.
  6. Помилки і ускладнення.
  7. Нові перспективи використання стандартних коронок в дитячій стоматології.

Ковнацкий_София_1В рамках доповіді Олег Леонідович також проведе воркшоп / демонстрацію техніки препарування бічних зубів під металеві коронки та техніку препарування бічних і фронтальних зубів під естетичні коронки.

Нагадаємо, що наш «дядя Олег» (як його називає переважна кількість наших маленьких клієнтів) автор популярних статей на стоматологічну тематику, автор понад 15 публікацій в спеціалізованих виданнях, двох патентів на винахід, учасник вітчизняних і міжнародних симпозіумів та конференцій. Член Української асоціації профілактичної та дитячої стоматології та Української академії дитячої стоматології. Учасник телевізійних і радіопередач присвячених питанням дитячої стоматології та профілактики стоматологічних захворювань у дітей.

Цими вихідними «дядя Олег» не приймає через своє відрядження до Софії, але усі юні клієнти, що записалися до нього, можуть бути абсолютно впевнені, що їх улюблений стоматолог обов’язково буде чекати на них у клініці в призначений час. До зустрічі! Для запису до дитячого стоматолога Ковнацькому О.Л. або до його колег телефонуйте (044) 333-49-37.

Ковнацкий_в Софии_фев-2018_1  Ковнацкий_в Софии_фев-2018  Ковнацкий_София_2

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати