Профілактика та усунення невідкладних станів в умовах стоматологічної клініки

You are here:

Коли в одному місці працюють професіонали, які активно розвиваються у своїй сфері, завжди є чим поділитися з колегами. І сьогодні в “Клініці Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» пройшли збори співробітників, які були присвячені дуже важливій темі “Профілактиці та усуненню невідкладних станів і умовах стоматологічної клініки”. Ці важливі знання та навички вимагають регулярного оновлення та структурування, недостатньо пройти пару тренінгів та думати, що ти підготовлений, навчатися, тренуватися та оновлювати знання потрібно постійно!

Сьогодні наш анестезіолог Левченко Максим Анатолійович поділився з колегами сучасними тенденціями та протоколами надання невідкладної допомоги дорослим і дітям при виникненні невідкладних станів. В рамках його доповіді було підняті та активно обговорювалися: сучасні препарати, тактика надання першої допомоги, що потрібно робити та чого робити не варто в тих чи інших випадках, послідовність дій при наданні невідкладної медичної допомоги.

У нашій практиці ми завжди робимо все необхідне, щоб невідкладні стани не виникли у наших пацієнтів, проте, ми завжди готові надати необхідну допомогу! Ми не перестаємо розвиватися й вдосконалюємося для блага наших дорослих та маленьких пацієнтів.

IMG_20180306_143546 IMG_20180306_143601 IMG_20180306_143846

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати