м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Дитяча стоматологія

Побачити усі ціни >>

Дитяча стоматологія в Києві представлена в багатьох клініках. Проте далеко не в кожну ваш син чи донька захочуть повернутися. В "Клініці Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» в дитячій стоматологічній поліклініці (у Києві) працюють найкращі дитячі стоматологи, які прекрасно розуміють особливості психології дитини, тому намагаються перетворити візит в своєрідну гру, в якій дитина приходить в гості до друга і при цьому не відчуває напруги. Такий підхід формує у малюка позитивне сприйняття стоматологічних маніпуляцій і ... гарантує добрий результат лікування. Ось побачите, на наступний прийом крихітка прийде із задоволенням, а Ви залишитеся задоволені нашою лояльною ціновою політикою і якістю роботи!

Наша Клініка відрізняється ще й тим, що в ній представлена не тільки добра дитяча стоматологія, а й дитяча хірургічна стоматологія, а значить при необхідності (яка може виникнути відразу або в процесі лікування) всі заходи пов'язані з хірургічним втручанням, ви зможете провести, не покидаючи стін "Клініки Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ». Також в дитячій хірургічній стоматології в Києві, яка представлена в нашій Клініці, професійні хірурги-стоматологи проводять видалення молочних зубів у дітей, якщо зуб настільки зруйнований, що ніякими методами його відновити не вдається або запалення так серйозно, що торкнулося нерву, зачатку постійного зуба.

Наши переваги:

1. Спеціалізований диячий прийом

IMG_3110

2. Лікування без бормашини

IMAG0521
3. Дитяча кімната з аніматором – вміємо позитивно налаштувати дитину!
IMAG0376 IMAG0279 IMAG0387

4.«Непомітна» місцева комп'ютерна анестезія

IMAG0408

5. Стоматологічне лікування уві сні (під наркозом)

 
6.Навчання індивідуальній гігієні з першого зубчика
IMG_3006 Экскурсия_1
7. Приємні подарунки дітлахам післе лікування
Запрошуємо вас та ваших дітей до нашої Клініки на профилактичні огляди, лікування та екскурсії для того, аби стоматолог зміг стати для вашої дитини не якимось загадковим незнайомцем чи страшним опудалом, а просто другом, який у потрібні  моменти хоче допомогти. Чекаємо на Вас, для запису телефонуйте: (044) 287-54-57!
Більше інформації для батьків про стоматологічне лікування в нашій Клініці та не тільки на нашому YouTube каналі. Відгуки про дитячу стоматологію Ви можете прочитати тут: ВІДГУКИ Ціни на послуги дитячої стоматології Ви можете подивитися тут: ЦІНИ
Дитяча стоматологія
Консультація дитячого стоматолога250 грн.
Комп'ютерна анестезія210 грн.
Дитяча пломба (без анестезії)490 —920 грн.
Лікування каналів молочного зуба1 160 - 1 610 грн.
Видалення молочного зуба260 - 670 грн.
Естетична коронка молочного зуба1 600 грн.

Побачити усі ціни >>