Телефони:

(044) 333 49 37Клініка на Антоновича, 28(044) 333 73 21Клініка на Коновальця, 31

Зворотній зв'язок
Київ,вул. Антоновича, 28Пн-Нд 09:00-21:00вул. Коновальця, 31Вт-Пт 9:00-21:00Сб-Нд 10:00-18:00
Карта проїзду

Дитяча стоматологія

Побачити усі ціни >>

Дитяча стоматологія в Києві представлена в багатьох клініках. Проте далеко не в кожну Ваш син або донька захочуть повернутися. У «Клініці Дубнової СТОМАТОЛОГіЯ» в дитячій стоматологічній поліклініці в центрі Києва працюють кращі дитячі стоматологи, які прекрасно розуміють особливості психології дитини, тому намагаються перетворити візит до лікаря у своєрідну гру, де дитина приходить в гості до друга, й, при цьому не відчуває напруги. Такий підхід формує у маляти позитивне сприйняття стоматологічних маніпуляцій і ... гарантує добрий результат лікування. Ось побачите, на наступний прийом в дитячу стоматологію крихітка прийде із задоволенням, а Ви залишитеся задоволені нашою лояльною ціновою політикою та якістю роботи!

Команда дитячої стоматології Дубнової, М. Київ

А восени 2018 року гостинно відкрило двері для наших маленьких клієнтів оновлене та розширене дитяче відділення клініки Дубнової, що дозволило нам скоротити час очікування прийому до улюбленого дитячого стоматолога, а також забезпечити комфортну ігрову для дітей та зону очікування для тих, хто їх супроводжує.

Лікування зубів дітей відбувається в ігровій формі!
Навіть найменші пацієнти не бояться дитячого стоматолога!

Наша Клініка відрізняється ще й тим, що в ній представлена не тільки найкраща дитяча стоматологія, але й найкраща дитяча хірургічна стоматологія, а значить, за необхідності, яка може виникнути відразу або в процесі лікування, всі заходи, пов'язані з хірургічним втручанням, ви зможете провести, не покидаючи стін «Клініки Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ», м. Київ.

Також у дитячій хірургічній стоматології, яка представлена в нашій Клініці, професійні хірурги-стоматологи проводять видалення молочних зубів у дітей, якщо зуб настільки зруйнований, що ніякими методами його відновити не вдається або запалення так серйозно, що торкнулося нерву, зачатку постійного зуба.

Зберегти зуб за всяку ціну!Лікування дитячих зубів уві сніДитячі стоматологи борються за зачаток нерва

Особливою гордістю нашої дитячої стоматології є новаторство у використання стандартних коронок в дитячій стоматології, які успішно захищають дитячі зубки від руйнування та дозволяють зберегти місце для постійних зубів.

За показаннями в дитячій стоматології Дубнової проводиться лікування дитячих зубів уві сні (в медикаментозному сні) – для чого в дитячій стоматології Дубнової є не тільки все необхідне обладнання (включаючи BIS-моніторинг), але й чудові високопрофесійні лікарі-анестезіологи.

Наші лікарі знають та вміють працювати, в тому числі, й з особливими дітками.

Наші переваги:

1.Спеціалізоване дитяче відділення та найкращі дитячі стоматологи, що працюють за єдиними стандартами.

А в нашій дитячій стоматології солодке можна!Це точно дитяча стоматологія?

2. Лікування без болю та бормашини.

Лікуємо діткам зуби без болю і сліз!Я ще й допомогти можу! На прийомі у дитячого стоматолога

3. Дитяча кімната з аніматором – вміємо позитивно налаштувати дитину!

Дитяча стоматологія може бути дуже цікавою для дітей!Позитивний настрій дитини перед лікуванням зубів - важливий аспект!Я навіть не знаю слова СТРАШНО! Перед прийомом дитячого стоматологаХто б міг подумати, що в дитячій стоматології буде так весело!

4. Наші дитячі стоматологи працюють по унікальній системі, що формує через гру позитивне відношення до стоматології, відсутність страху у дитини перед стоматологом та встановлення довірчих відносин з лікарем.

Лечение детских зубов в форме игры - прекрасная идея!В детской стомаотологии я нахожусь в кругу друзей!

5. «Непомітна» місцева комп’ютерна анестезія.

Місцева комп'ютерна анестезія при лікуванні дитячих зубівНавіть під час роботи дитячого стоматолога я можу посміхатися!

6. Стоматологічне лікування уві сні (під наркозом).

Лікування дитячих зубів уві сні, під наркозомВсі деталі важливі при медикаментозному сні в дитячій стоматологіїАнестезія в дитячій стоматології - велика відповідальність!

7. Навчання індивідуальній гігієні з першого зуба дітей та їх батьків.

Гігієні ротової порожнини навчають всіх - і дітей в тому числіНавчити дітей берегти зуби змолоду - завдання кожного дорослогоЗ таким натхненням говорити про гігієну ротової порожнини можуть тільки наші дитячі стоматологи!

Запрошуємо Вас та Ваших дітей в нашу Клініку на профілактичні огляди, екскурсію для того, щоб лікар-стоматолог зміг стати для вашої дитини не якимось загадковим незнайомцем, а просто другом, який в потрібні моменти хоче і може допомогти. Чекаємо Вас, дзвоніть!

Запис на прийом до дитячого лікаря стоматолога за телефоном: (044) 333-49-37 (Київ, Центр, Голосіївський район).

Консультація дитячого стоматолога460 грн.
Консультація дитячого ортодонта460 грн.
Комп'ютерна анестезія290 грн.
Дитяча пломба (без анестезії)730 1 380 грн.
Лікування каналів молочного зуба1 460 - 2 100 грн.
Видалення молочного зуба380 - 940 грн.
Естетична коронка молочного зуба3 300 грн.

Побачити усі ціни >>