Найкраща практика від найкращого практика зубної імплантації Дубнова А.В.

You are here:

Вперше компанія виробник зубних імплантатів Straumann організувала практичний курс CADAVER COURSE “Bone Augmentation before and during implant placement” (нарощування кістки перед і в процесі розміщення імплантату) у власному навчальному центрі м. Базель (Швейцарія), який відбувся як міжнародний освітній проект для досвідчених щелепно-лицевих хірургів, і, звичайно ж, запросила найкращих тренерів.

Серед тренерів лікар нашої клініки, щелепно-лицевий та  ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, елект-президент Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-Макс-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club member, директор ITI Study Club в Україні, запрошений професор UIC (Іспанія) Дубнов А.В., який разом зі своїми колегами Альгірдасом Пуйшісом (Algirdas Puisys) і Томасом Лінкевічусом (Tomas Linkevicuis) майстерно демонстрували учасникам (а ще пояснювали, коментували, виправляли, підбадьорювали, мотивували, оцінювали) ті чи інші техніки.

За імплантацією зубів варто звертатися до кращих, і ми пишаємося тим, що один з найкращих хірургів-імплантологів працює в нашій клініці.

Записатися на прийом до Артема Васильовича можна за тел. (044) 333-49-37, а ознайомитися з відгуками про лікаря за посиланням.

На фото: щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург Дубнов А.В. (у центрі) з участниками курса

Курс_Straumann_Швейцария_14-09-15

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати