Дитяча стоматологія. Актуальні питання та сучасні тенденції

You are here:

Ковнацький_лекція по коронкам_15-09-17В рамках виставки «Медвин. Стоматологія» та за підтримки Української Академії Дитячої стоматології (UAPD) 15 вересня в м. Києві відбувся симпозіум «Дитяча стоматологія. Актуальні питання та сучасні тенденції». Одним з доповідачів симпозіуму виступив глава дитячого відділення нашої клініки дитячий стоматолог Ковнацький О.Л.

Доповідь Олега Леонідовича була присвячена відновленню втрачених твердих тканин зуба за допомогою металевих коронок в дитячій стоматології. У своїй доповіді Олег Леонідович детально розібрав показання і протипоказання для установки зубних коронок, їх види, переваги та недоліки, техніку установки, помилки та  ускладнення при їх установці і можливості їх використання.

Всі батьки, чиї дітки потрапляють на прийом до Олега Леонідовича в нашу дитячу стоматологію, відзначають не тільки його уважність, але окремо виділяють його здатність пояснити просто та зрозуміло складну стоматологічну проблематику. Олег Леонідович вміє в рівній мірі віртуозно зацікавити не тільки своїх пацієнтів, але й колег, викладаючи легко, чітко та зрозуміло та на високому професійному рівні.

Якщо у вас є питання з приводу стоматологічної ситуації вашої дитини та ви хочете розібратися в тому, як найкращим способом її вирішити, запишіть її на прийом до дяді Олега (саме так його називають його маленькі пацієнти) і ми гарантуємо, що після його консультації у Вас не залишиться жодного питання без відповіді.

Телефон для запису (044) 333-49-37. Задати запитання лікарю також можна і на нашій сторінці у Facebook/.

На фото : Олег Леонідович з учасниками симпозіуму

FB_IMG_1505589102020 IMG_5262  FB_IMG_1505589154362 IMG_5261FB_IMG_1505596129227

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати