Спад (рецесію) ясна можна зупинити та успішно лікувати!

You are here:

Лікарі-хірурги Волинська Є.В. і Труш С.А. відвідали авторський курс Юрія Обухівського «Множинна рецесія навколо зубів та імплантів методикою Зукеллі (Zucchelli)», який відбувся в Києві в рамках «Школи практичної пародонтології». Цей семінар є продовженням модуля щодо закриття рецесій біля зубів та зубних імплантів та базується на підставі двох попередніх семінарів.

Рецессия десны_авторский курс ОбухивскогоРецесія ясен або як її ще називають спад ясна – це стан, що характеризується зниженням обсягу ясна в напрямку апекса з оголенням шийки та кореня зуба. При рецесії ясен пацієнти скаржаться на підвищену чутливість зубів і на естетичний дефект. При рецесії ясен зростає ризик розвитку карієсу кореня зуба. Залежно від форми та локального статусу лікування рецесії ясен може проводитися консервативним або хірургічним шляхом.

Якщо ви помітили у себе оголення шийки та / або кореня зуба (візуально здається, що зуб став наче довший або вищий або підвелася ясна), обов’язково зверніться на консультацію до стоматолога.

Записатися на консультацію до наших фахівців можна за телефоном (044) 333-49-37.

░ЕЖЕЯЯХъ ДЕЯ ны_авторский курс Обухивского.jpg Рецессия десны_авторский курс Обухивского_2Рецессия десны_авторский курс Обухивского_1

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати