Телефони:

(044) 333 49 37Клініка на Антоновича, 28(044) 333 73 21Клініка на Коновальця, 31

Зворотній зв'язок
Київ,вул. Антоновича, 28Пн-Нд 09:00-21:00вул. Коновальця, 31Вт-Пт 9:00-21:00Сб-Нд 10:00-18:00
Карта проїзду

Волiнська Єлизавета Вікторівна

Bysergey

IMG_21992199 (2)Лікар-стоматолог, хірург-пародонтолог, спеціалізація: стоматологічне ведення вагітних

У 2013 р. закінчила стоматологічний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

2013 - 2015 рр. - інтернатура з загальної стоматології в Уманській районній лікарні Черкаської обл. Паралельно почала стажування у «Клініці Дубнової «Стоматолог і я».

Бере активну участь в організації та проведенні навчальних курсів для стоматологів на базі клініки, є членом команди Perioschool, цікавиться новинками стоматологічного ринку, проходила додаткове навчання на курсах на базі Ivoclar Vivadent (Ліхтенштейн), прагне розібратися в секретах психологічних взаємин із пацієнтами.

Вважає, що сучасний стоматолог має вміти виходити за рамки своїх вузьких професійних направлень і бути спеціалістом широкого профілю: самостійно обстежити хворого, поставити діагноз, скласти план лікування та виконати його.

У роботі орієнтується на світові стандарти медицини та найкращі європейські досягнення у стоматології. Наслідуючи відомий вислів про те, що лікар перестає вчитись, коли помирає, постійно працює та вдосконалює свої професійні вміння й навички. Веде стоматологічний і хірургічний прийом вагітних, активно консультує майбутніх мам із проблем пародонтології (лікування захворювань ясен). Дуже позитивна. Вміє підтримати та мотивувати своїх пацієнтів, які виходять після прийому Єлизавети Вікторівни задоволеними та у відмінному настрої. Володіє англійською на високому рівні.

У вільний час любить рибалити, ходити в кіно, театр, із задоволенням проводить час із рідними.

"Волінська Єлизавета Вікторівна проходила в клініці інтернатуру та працює в нас уже четвертий рік поспіль. За цей час вона отримала спеціалізацію з хірургії та оволоділа навичками хірурга, спеціалізується на хірургічній стоматології. Якщо вам потрібен вдумливий, спокійний, грамотний лікар, то ваш вибір - Єлизавета!" - Дубнова Л.Ю., головний лікар "Клініки Дубнової "Стоматолог і Я".

Портфоліо робіт (фотозвіт) стоматолога Волінськой Є.В.

Пацієнтка, 28 тижнів вагітності, м. Київ

Початкова ситуація: Пацієнтка звернулася у Клініку за направленням з рекомендацією видалення зуба мудрості, який прорізався в напрямку щоки, внаслідок чого виникла хронічна травматична виразка.

1

Фото 1. Стрілочками показана зона запалення

Оцінка ситуації: після детального обстеження вагітної пацієнтки, беручи до уваги стан мами і дитини та після детального збору анамнезу, було прийнято рішення боротися з проблемою консервативно (без хірургічного втручання).

Результат: через 5 днів правильно підібраної місцевої терапії, ми отримали позитивну динаміку і можливість відстрочити хірургічне втручання (видалення зуба мудрості), що неймовірно порадувало майбутню маму та її близьких.

2

Фото 2. Стрілочками показана зона, в якій на першому прийомі було виявлене запалення

Тепер у майбутньої мами не тільки гарний настрій, але і є стоматолог, якому вона довіряє, і до якого вона із задоволенням приходить на контрольні огляди під час вагітності.

Посилання на цю історію: https://stomatologia.com.ua/uk/volinska-yelizaveta-viktorivna.html#data-history=1

СЕРТИФIКАТИ

19-21 травня, 2017 р., м. Kиїв