м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Волiнська Єлизавета Вікторівна

Bysergey

Лікар-стоматолог, хірург-пародонтолог, спеціалізація: стоматологічне ведення вагітних

У 2013 р. закінчила стоматологічний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

2013 - 2015 рр. - інтернатура з загальної стоматології в Уманській районній лікарні Черкаської обл. Паралельно почала стажування у «Клініці Дубнової «Стоматолог і я».

Бере активну участь в організації та проведенні навчальних курсів для стоматологів на базі клініки, є членом команди Perioschool, цікавиться новинками стоматологічного ринку, проходила додаткове навчання на курсах на базі Ivoclar Vivadent (Ліхтенштейн), прагне розібратися в секретах психологічних взаємин із пацієнтами.

Вважає, що сучасний стоматолог має вміти виходити за рамки своїх вузьких професійних направлень і бути спеціалістом широкого профілю: самостійно обстежити хворого, поставити діагноз, скласти план лікування та виконати його.

У роботі орієнтується на світові стандарти медицини та найкращі європейські досягнення у стоматології. Наслідуючи відомий вислів про те, що лікар перестає вчитись, коли помирає, постійно працює та вдосконалює свої професійні вміння й навички. Веде стоматологічний і хірургічний прийом вагітних, активно консультує майбутніх мам із проблем пародонтології (лікування захворювань ясен). Дуже позитивна. Вміє підтримати та мотивувати своїх пацієнтів, які виходять після прийому Єлизавети Вікторівни задоволеними та у відмінному настрої. Володіє англійською на високому рівні.

У вільний час любить рибалити, ходити в кіно, театр, із задоволенням проводить час із рідними.

"Волінська Єлизавета Вікторівна проходила в клініці інтернатуру та працює в нас уже четвертий рік поспіль. За цей час вона отримала спеціалізацію з хірургії та оволоділа навичками хірурга, спеціалізується на хірургічній стоматології. Якщо вам потрібен вдумливий, спокійний, грамотний лікар, то ваш вибір - Єлизавета!" - Дубнова Л.Ю., головний лікар "Клініки Дубнової "Стоматолог і Я".

СЕРТИФIКАТИ

19-21 травня, 2017 р., м. Kиїв