Нові горизонти навчання з імплантації зубів від Дубнова А.В.

You are here:

Порту_11-16 сенРъПъ 2018_3

11-16 вересня в місті Порту (Португалія) відбувся теоретично-практичний курс “Концепція нульової втрати кістки та процедура кісткової аугментації”, який провів хірург-імплантолог, щелепно-лицьової та ортогнатичний хірург нашої клініки Дубнов А.В. спільно з відомим литовським хірургом Альгірдасом Пуйшісом.

Здавалося б черговий курс, але ні! Цей курс особливий і ось чому:

  1. Курс проводиться тільки один раз на рік.
  2. Лектори розробляють програму для учасників, беручи до уваги їх індивідуальні потреби та знання. Тобто програма щороку різна та адаптована під конкретних учасників. І не дивно, адже глибоко індивідуальний підхід – професійне кредо Артема Васильовича, яке так цінують його клієнти під час лікування у хірурга (відгуки про Дубнова).
  3. У теоретичній частині курсу – максимум про зубні імплантати в естетичній зоні, на нижній щелепі та в дистальній області верхньої щелепи. Практика – живі демонстрації негайного встановлення імплантатів, установка імплантатів у естетичній зоні, керована кісткова регенерація на верхній щелепі, синус ліфтинг керованої кісткової регенерації на нижній щелепі та вертикальне нарощування м’яких тканин.

Окремо слід відзначити практичну частину, яку майстерно проводить і коментує Артем Васильович. Хірург-імплантолог викладає матеріал дуже послідовно, детально, чітко і зрозуміло, а ще Дубнов А.В. допомагає учасникам курсу «поставити руку» для виконання тих чи інших маніпуляцій пов’язаних з імплантація зуба, що є візитною карткою хірурга Дубнова.

Записатися на консультацію до Артема Васильовича та отримати вичерпну відповідь на ваші запитання про імплантацію зубів можна за тел. (044) 333-49-37.

Порту_11-16 сенРъПъ 2018_5

А Пуйшис (зліва) та А.В. Дубнов (праворуч) під час вручення дипломів з одним з участників навчання

Порту_11-16 сенРъПъ 2018_4

А.В. Дубнов з участниками курса

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати