м.Київ,
вул.Антоновича, 28
вул. Коновальця, 31

Пн-Нд 09:00 - 21:00

Карта проїзду

Імплантація зубів у Києві. Відгуки про хірургів-стоматологів клініки Дубнової “СТОМАТОЛОГіЯ”

D57C92D2-1BE6-4E70-8228-8794A04E95B3

Гру 28, 2019
Ксения

Искреннее спасибо Дубнову Артёму Васильевичу за открытость, профессионализм и лучшую консультацию. От всей души спасибо! Доктор, приду ещё к вам с удовольствием!

IMG-1873

Гру 5, 2019
Michael Prishlyak, CA, USA

Absolutly amazing! Highly recommend!

unnamed

Лис 21, 2019
Паламарчук Ирина Борисовна

Спасибо Артему Васильевичу за прекрасный профессиональный труд и подход к своему пациенту! Спасибо его команде ассистентов, очень чуткие девочки. Просто замечательно! Спасибо Оксане Георгиевне за ее работу и внимание. Спасибо вашему коллективу! Всем доброго здоровья и радости! P.S.Я в вашей клинике больше 15 лет! Спасибо

Жов 18, 2019
Анна Бохонько

Дуже задоволена лікарями і якістю послуг даної стоматології. Лікуємося тут всією сім’єю. Весь персонал завжди привітний та уважний до клієнтів. Окремо хочу подякувати хірургу Трушу С.А. за видалення «вісімок». Після процедури ні болів, ні температури, ні припухлостей не було. А також, дякую анастезіологу Присяжнюку Д.А., завдяки вашій роботі, можу сказати, що лікування (в моєму випадку - видалення) зубів може бути максимально комфортним для пацієнта. Тепер всім друзям рекомендую, якщо є можливість лікувати зуби в умовах мекаментозного сну, користуватися даною послугою.

Жов 2, 2019
Марина

Прекрасная клиника и специалисты.Отдельная благодарность хирургу Труш С.А., специалист с большой буквы,удаление провел ювелирно. И, конечно, радует отношение к пациенту всего персонала клиники, первая стоматология, в которой встретила настолько бережное и деликатное обращение.

Вер 5, 2019
Наталія

Дякую вашій клініці за повагу, співчуття, професійність команди лікарів і всього персоналу. Знов звернулися з дитиною до клініки зі складною проблемою. Син 8 років вибив передні постійні зуби. Багато варіантів тактики рішення цієї проблеми ми взнали від лікарів других клінік в тому числі і державних, але ні одна не втішала. І тут лікар хірург Труш Сергій Анатолієвич вселив надію на спасіння одного зламанного зубчика. Ще поки лікування не було , так, як дуже складна ситуація і це потребує консиліуму всіх лікарів. Я молю Бога , щоб взяли синочка на спасіння цього зубчика і чекаю на відповідь.

Сер 6, 2019
Ирина

Хочу поблагодарить хирурга Труш Сергея и анестезиолога Николая Васильевича Демьянюка! Операция была не из простых- удаляли надкомплект, который хорошо сидел в десне и не планировал прорезаться. Все мы переживали и волновались…. но операция прошла отлично! Надкомплект удалили, аккуратно зашили десну. После манипуляции не было болевого синдрома, на следующие сутки был незначительный оттёк, но быстро сошёл. Спасибо вам!

Залишити відгук


Завдяки цій формі можна залишити відгук про врача або про клініку.
Усі відгуки обов'язково будуть розглянуті.