Нові обрії дентальної імплантації

You are here:

10 жовтня 2017 р. Артем Васильович Дубнов – лікар нашої клініки, щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, елект-президент Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-Максіло-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club member, запрошений професор UIC (Іспанія) та директор ITI Study Club в Україні відкрив філію ITI Study Club в Одесі, а сьогодні географія клубу поповнилася ще однією філією – у Хмельницькому.

Тепер й хмельницькі стоматологи-імплантологи можуть долучитися до міжнародного досвіду досліджень та впровадження в щоденну практику перевірених, науково обґрунтованих і клінічно підтверджених протоколів ведення, планування і лікування з використанням дентальних імплантатів. Наступне засідання клубу, нова філія та нові можливості 3 листопада 2017 року  в Дніпрі.

Познайомитися з відгуки про імплантацію зубів, проведеної Дубновим А.В. можна в розділі «Відгуки».

На фото: Дубнов А.В. (На груповому фото другий праворуч) під час виступу з нагоди відкриття ITI Study Club у Хмельницькому та з учасниками-членами клубу під час презентації

ITI Khmeknitsky_27-10-2017 ITI Khmeknitsky_27-10-2017_1

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати