Мікроскопна ендодонтія у виконання лікаря Подильчука Д.В.

You are here:

26 жовтня у Львові відбувся захід “Мініінвазивне лікування тренд майбутнього у стоматології”. В рамках програми Inspe – KaVo Days в Україні». З доповіддю «Мікроскопна ендодонтія» виступив лікар-ендодонтист нашої клініки, Подильчук Д.В.

Попри те, що наявність дентального мікроскопа (що використовується в стоматології для лікування зубних каналів у тому числі й у нашій клініці), по суті, стало сьогодні обов’язковою умовою (стандартом) для якісного лікування зубних каналів, далеко не кожна стоматологічна клініка й тим більше стоматологічний кабінет, може дозволити собі придбати його. І це питання не тільки інвестицій, але, перш за все, наявності підготовленого спеціаліста, який зможе скористатися мікроскопом за призначенням й проводити лікування зубних каналів на висоті.

Ми дуже пишаємося тим, що таких спеціалістів у нас в клініці два й ми плануємо розширення команди ендодонтистів і це не дивно, адже командою лікарів керує Денис Вікторович, який не тільки сам проводить лікування зубних каналів, але й може якісно професійно підготувати колег.

Ознайомитися з відгуками про наших фахівців можна на нашому сайті в розділі «Відгуки» (посилання), а записатися на консультацію або на лікування, зателефонувавши за телефоном (044) 333-49-37.

Kavo open days_26-10-17

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати