Чому стоматолог має бути гарним фотографом?

You are here:

Вихідні дні наших лікарів наповнені професійною роботою в клініці або з колегами й чергова субота не стала виключенням.

На цей раз Артем Васильович Дубнов – лікар нашої клініки, щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, елект-президент Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-Максіло-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club member, запрошений професор UIC (Іспанія) та директор Клубу ITI Study в Україні в рамках чергового ITI Study засідання клубу Київ організував для членів клубу не звичайне засідання, а справжній квест. До речі, тема сьогоднішнього засідання була присвячена дентальній (внутрішньо ротові) фотографії.

Сьогодні стоматологу недостатньо просто провести візуальне обстеження порожнини рота, адже для того, щоб пояснити суть проблеми пацієнта і обговорити з ним ті чи інші варіанти лікування, краще показати пацієнту саму проблему. Саме тому гарний стоматолог повинен вміти прекрасно сфотографувати … зуби пацієнта!

У «Клініка Дубнової” «СТОМАТОЛОГіЯ “дентальне фотопротоколювання (проведення внутрішньо ротового фотографування) вже давно є неодмінною частиною огляду у стоматолога. Наші пацієнти не просто слухають коментарі лікаря про стан зубів, але також можуть побачити його на власні очі, що підвищує рівень довіри між лікарем та пацієнтом й робить співпрацю більш плідною.

Записатися на консультацію, щоб отримати високопрофесійну консультацію стоматолога та оцінити перевагу дентальної фотографії та можна по тел. (044) 333-49-37.

ITI study_ТН тография ITI study_ТН тография2 ITI study_ТН тография1

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати