Більше професіоналів в дентальної імплантації

You are here:

Сьогодні Артем Васильович Дубнов лікар нашої клініки, щелепно-лицьовий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, елект-президент Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-Макс-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club member, запрошений професор UIC (Іспанія) провів в Дніпрі авторський теоретико-практичний курс «Хірургічні особливості роботи з дентальної й системою імплантатів Straumann: BLT/TL/BL».

Відмінний результат імплантації зубів залежить від правильного плану лікування, від самої системи імплантації обраної лікарем і, безумовно, і від навичок лікаря в роботі з нею. В рамках даного курсу Артем Васильович познайомив слухачів курсу з особливостями системи дентальної імплантації Straumann і протоколами її установки. Безумовною відмінністю даного курсу є унікальний метод викладання матеріалу Артемом Васильовичем: послідовно, чітко, доступно, в супроводі багатого та актуального фото і відео матеріала, плюс відпрацювання окремих навичок на моделях. Справжньою «вишенькою на торті» даного курсу стала відео трансляція у прямому ефірі операції віртуозною проведеної хірургом-імплантологом Дубнової А.В. з подальшим аналізом і відповідями на запитання учасників.

В цей же день Артем Васильович – директор ITI Study Club в Україні відкрив в Дніпрі філія ITI Study Club. Таким чином, розширивши мережу клубу на території України. І ось вже й дніпровські стоматологи-імплантологи можуть долучитися до міжнародного досвіду досліджень і впровадження в щоденну практику перевірених, науково обґрунтованих і клінічно підтверджених протоколів ведення, планування і лікування з використанням дентальних імплантатів.

Straumann

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати