Повертаємо впевнену посмішку пацієнтам із захворюваннями ясен

You are here:

3.11.2017 в рамках Української Асоціації пародонтології (UAP) відбувся міжнародний конгрес «Періо.Орто.Протетика», на якому команда стоматологів з Іспанії ділилася своїм 20 річним міждисциплінарним досвідом з реабілітації періо-пацієнтів, пацієнтів із захворюваннями ясен. Лікарі нашої клініки Волінська Т.Б. лікар-пародонтолог, Обухівський Ю.В. хірург-імплантолог та Волінська Є.В. стоматолог-хірург-пародонтолог не залишились осторонь, адже ми також знаємо що таке працювати в прекрасній команді. На конгресі підіймалося багато питань, які потребують злагодженої роботи кількох спеціалістів, адже ключовими темами були такі:

  • диференційна діагностика захворювань пародонту,
  • діагностика та планування с точки зору протезної роботи,
  • роль ортодонтії в міждисциплінарному лікуванні,
  • реабілітація посмішки пацієнта із захворюваннями пародонту та з множинними стоматологічними проблемами.

Що робити людям із захворюваннями ясен (пародонтитом та іншими захворюваннями ясен)? Куди звертатися? Зокрема, якщо така людина має протезувати зуби? Правильним рішення буде звернутися саме у «Клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ», адже саме наші підходи, методи, обладнання, технології та, найголовніше, спеціалісти, можуть допомогти вирішити подібну проблему якнайкраще. А ще відтепер у команді наших лікарів є окремий лікар, що спостерігає та лікує вагітних (Волінська Є.В.).

Маєте питання чи схожу проблематику? Запишіться на консультацію до наших спеціалістів по тел. (044) 333-49-37. Наші адміністратори підберуть для вас зручну дату та час, а ще порадять щодо комплексного огляду (лікарського консиліуму).

На фото (зліва направо): Волінська Т.Б., Обухівський Ю.В., Волінська Є.В. (крайня праворуч) із представником організатора конгресу

2017-11-07-PHOTO-00001266

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати