Дубнов А.В. представив Україну на 10th World Congress for OraI Implantology & AAID Global Conference 2016

You are here:

10-mirovoi-implantologichskii-kogress_deli12.11.2016 лікар-хірург-імплантолог, щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург Дубнов А.В. представив українських імплантологів з доповіддю на 10 світовому імплантологічному конгресі (10th World Congress for Oral Implantology & AAID Global Conference 2016), який відбувся 11-13.11.2016 в м. Делі (Індія). Свій виступ “Minimally invasive implant surgery. New frontiers of treatment “(«Малоінвазивна імплантологічна операція. Нові обрії лікування») він присвятив імплантологічному лікуванню з мінімальним хірургічним втручанням, яке є його сильною стороною. Адже при проведенні імплантації хірург-імплантолог Дубнов А.В. має на меті не тільки відновити втрачені зуби, але й досягти гармонії м’яких та твердих тканин, прагнучи забезпечити так звану рожеву і білу естетику, а також повернути пацієнтові здорову ротову порожнину.

Виступ доктора Дубнова високо оцінили його колеги та учасники конгресу.

Нагадаємо, що Дубнов А.В. є лектором міжнародних конференцій та симпозіумів в Німеччині, Швейцарії, Італії, Литві та Україні. Лектор по спеціалізації «Імплантологія». Лікар-консультант, тренер та лідер професійної думки компанії Straumann (Швейцарія).

 Дубнов А.В. під час виступу (для 2-х фото)  Дубнов А.В. під час виступу (для 2-х фото)  програма та презентація Дубнова в Матеріалах конгресу

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати