I Всеукраїнський конгрес асоціації студентів стоматологів

You are here:

snimok-ekrana-2016-11-21-v-17-20-5819 та 20 листопада 2016 року в Києві відбувся знаковий захід у житті молодих стоматологів: «I Всеукраїнський конгрес асоціації студентів стоматологів». Темою конгресу була сучасність та майбутнє української стоматології.

Лікарі нашої клініки лікар-хірург-імплантолог, щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург Дубнов А.В. та лікар-стоматолог вищої категорії, пародонтолог, кандидат медичних наук, Член Асоціації лікарів-пародонтологів України, викладач “Школи практичної пародонтології” Волінська Т.Б. не тільки активно підтримали організацію заходу, а й виступили на ньому із доповідями та брали участь в професійних дискусіях на теми майбутнього в планах підходів до лікування, умов праці, навчання та становлення української стоматології.

Підтримка та участь даного заходу – відображення професійного піходу та принципів нашої клініки: ми активно ділимося власними знаннями, напрацюваннями та досвідом та підтримуємо молодих фахівців, надаючи їм можливість зростати та розвиватися професійно як на базі нашої клініки, так й за її межами.

i-byaesi-pyuhmya-kii-kongress-studentov-stolyurnkntsnb

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати