Дубнов А.В. – Учасник BSCOSO Olympic Course по Ортогнатичній хірургії

You are here:

Лікар нашої клініки щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, лікар-імплантолог Дубнов А.В. взяв участь у знаковому заході року для ортонатичних та щелепно-лицевих хірургів, яке відбулося у м.Вільнюсі (Литва) 7-8 листопада 2016 р.: BSCOSO Olympic Course: Orthognathic surgery clinical & virtual surgical planning (Ортогнатична хірургія: клінічне та віртуальне планування операції).

Основне завдання будь-якої ортогнатичної операції – відновлення природної симетрії та гармонії обличчя, а також нормалізація прикусу. Так само, як й спортсмен, який бере участь в Олімпійських іграх, ортогнатичний хірург прагне до найкращого результату, ключовим фактором якого є планування. Чим краще планує хірург, тим вище ймовірність успіху проведеної ним операції.

Спікери даного курсу грунтуючись на більш ніж 10-річному досвіді лікування різних типів скелетних аномалій, відкрито поділися своїми ноу-хау та познайомили зі своїми методами та підходами використовуваними при віртуальному плануванні ортогнатичної хірургії та її поєднанням з клінічним плануванням.

bosco_artem

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати