Ми провели лікування онкохворої дитини у рамках нашої благодійної програми

You are here:

До нас звернулися колеги з лікарні ОХМАТДИТ з проханням оглянути 4-річну Данієлу, яка бореться з лімфобластною лейкемією та готується до трансплантації кісткового мозку.

Розуміючи складну ситуацію родини дівчинки, керівництво нашої клініки прийняло рішення провести комплексне лікування абсолютно безкоштовно.

Наш дитячий стоматолог Олександр Ігорович Лютіков провів повну санацію порожнини рота із встановленням коронок на тимчасові зубки. Враховуючи складний діагноз анестезіологічне забезпечення контролювали відразу два лікаря-анестезіолога – Дем’янюк Микола Васильович та Павленко Віталій Ігорович. Допомагали лікарям асистент стоматолога Ірина Овраменко та асистент-анестезист Катерина Тарасіч. Лікування було дійсно непросте, але все вдалося та зубний біль більше не буде заважати боротьбі дівчинки з хворобою.

Вже багато років наша клініка допомагає онкохворим діточкам. Ми співпрацюємо зі спеціалізованими фондами, в міру можливостей проводимо безкоштовне лікування та маємо значиний досвід лікарів та необхідне обладнання для стоматологічної допомоги дітям зі складними супутніми діагнозами.

 

1jpeg 300x300 - Ми провели лікування онкохворої дитини у рамках нашої благодійної програми2jpeg 300x300 - Ми провели лікування онкохворої дитини у рамках нашої благодійної програми

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати