Дитяча стоматологія та логопедія – у єдиному тандемі

You are here:

Ми провели професійну координаційну раду наших дитячих стоматологів зі Світланою Юріївною Коноплястою, спеціалістом з діагностики та корекції мовленнєвого розвитку, професором, доктором педагогічних наук, яка веде прийом в нашій дитячій клініці на Коновальця, 31.

Ми – перша в Україні клініка, де реалізована ідея синергійної допомоги дітям, які мають стоматологічні, ортодонтичні та мовленнєві порушення. Дані стоматологічної діагностики вкрай важливі для спеціаліста з корекції мовлення, а взаємодія логопедів, стоматологів і ортодонтів дозволяє точно виявити причини порушення мовлення у дітей раннього віку та прогнозувати план та перспективу логокорекційної роботи.

У ході зустрічі Світлана Юріївна детально розповіла про основні моменти, на які варто звертати увагу стоматологам та ортодонтам, щоб на ранньому етапі запобігти розвиткові вад мовлення у детей, починаючи з раннього віку та підключити до роботи з дитиною фахівця з розвитку мовлення та корекції його порушення. Своєчасна та якісна спільна робота логопеда, ортодонта, стоматолога та батьків гарантує відмінні результати.

Ми раді, що у нашій клініці є можливість для батьків об’ємно побачити та зрозуміти як стоматологічний статус дитини, так і психомовленнєвий та комплексно підійти до ефективного вирішення цих проблем.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати