Наш головний анестезіолог Микола Дем’янюк відвідав виставку Medica у  Німеччині

You are here:

Наш головний анестезіолог Микола Васильович Дем’янюк відвідав виставку Medica у  Німеччині і відкрив для себе нові горизонти у медицині! 

Medica – найбільша у світі медична виставка, на якій представлені найрізноманітніші товари медичної галузі, зокрема електромедичне, лабораторне, діагностичне обладнання, фізіотерапевтичні засоби і ортопедичні технології, інформаційні та комунікаційні технології і багато іншого. Виставка проводиться щорічно в Дюссельдорфі, і є must visit для професіоналів галузі. 

Ось враження Миколи Васильовича: “Загалом, я отримав підтвердження, що медицина майбутнього живе на межі спеціальностей – власне, медицини та ІТ технологій. Обладнання на основі штучного інтелекту – це уже сьогоднішній день для західної медицини. Наприклад, ідентифікація тромбів при проведенні КТ головного мозку, або ідентифікація патологічних змін при проведенні ендоскопічних втручань може відбуватись без участі людини. Найрізноманітніші роботи, що працюють поряд з лікарями в операційній і відповідають за дезінфекцію, подачу інструментів, прибирання, проведення певних етапів операції. Доставка апаратів для AED дронами в найкоротші терміни. Ця виставка мене справді вразила! 

Окремо хочу виділити можливості цифрової седації – я спробував її на собі. Якщо коротко, то все виглядало так: ти дивишся 3D фільм про пори року – яскраве тепле літо, холодна багряно-жовта осінь з дощем і сірими хмарами, морозяна зима, але вона там, за вікном, а ти сидиш біля теплого каміна, і тебе накривають теплим пледом… І потім, мабуть, була весна, але я уже заснув 🙂  Виглядає, що це крутий засіб у боротьбі з болем і тривогою перед під час та після медичних втручань без використання медикаментів! І ще, для тих, хто досі боїться 5G – світ уже говорить про 6G та його потенційний вплив на здоров’я, тому не відставайте! “

Окрім самої виставки, Микола Васильович відвідав завод Weyer – найбільшого виробника систем обігріву, поспілкувався із його засновником та командно запланували подальшу співпрацю! 

Щира вдячність компанії Harwind за запрошення та динамічно проведений час!

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати