Зубні йоржики – як і навіщо користуватися?

You are here:

ershik-dlya-gigienyНаш гігієніст Оксана Писаренко продовжує розповідати про засоби гігієни порожнини рота і рекомендує особливу увагу приділити зубним йоржикам.

Які ще засоби гігієни, крім щітки та зубної нитки,  бажано мати в своїй ванній?

На третє місце я б поставила йоржик для зубів, який візуально нагадує звичайний йоржик для чищення пляшок, тільки крихітний. Вони різняться за розмірами, щільності волосків, формі, і кожен виробник кодує їх по-своєму. Відрізняються вони і по основі. Є такі, які спеціально призначені для пацієнтів з імплантантами, щоб метал імплантанта не дряпався металевою основою йоржика.

Для чого потрібні йоржики?

Швидше, для кого. Якщо у людини великий проміжок між зубами (зуби розташовані рідко), то зубна щітка туди не поміщається, а флос – «гуляє». Йоржик ж відмінно справляється з очищенням таких зубів. Принцип і вектор його руху такий же, як у зубочистки. Йоржики багаторазові, як зубні щітки, просто потрібно їх мити після чистки зубів. Але зношуються вони швидше, оскільки там дуже тонкі волоски. Одного йоржика вистачає на 2-3 тижні.ershik-dlya-gigieny1

Чи потрібно чистити язик?

Звичайно. Якщо ви очищаєте простір у роті, але залишаєте наліт на язиці, ефективність такого чищення невисока. Чистити язик можна за допомогою як зворотного боку щітки, якщо там є спеціальна резиночка, або можна придбати окремий скребок для язика. Він не лоскоче поверхню язика та ефективно очищає її від нальоту.

Читайте ще:

  • Як вибрати зубну щітку?
  • Електрична зубна щітка – як працює і чи є сенс купувати?
  • Зубна нитка – навіщо вона потрібна і як вибирати?
  • Зубна паста – як вибрати?

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати