Як вибрати зубну щітку?

You are here:

7807175c5ba2abfa6311105fc9a8b3a0Як вибрати зубну щітку? – на це питання відповідає наш стоматолог-гігієніст Оксана Писаренко:

Є різні види щіток: половинка по довжині (вузька щітка) і половинка по ширині (коротка щітка), 3D-щітка, що охоплює, обіймаються зуб відразу з трьох сторін (ідеально підходить для ледачих підлітків) і т.д .. Але для звичайного користування і щітка потрібна звичайна, будь-яка, яка вам сподобається і буде зручною. З досвіду можу сказати, що 90% пацієнтів вибирають щітку за зовнішнім виглядом і за маркетинговим прийомам.

Ці маркетингові виверти виправдані або потрібні тільки для підвищення продажів?

Важлива техніка чистки. Доброю господині дайте хоч найгірший віник, і вона все одно зуміє забратися. А недбайливої ​​господині дайте хоч наймодніший пилосос, але вона як і прибирала під шафою, так і не буде. Так і з чищенням зубів.

Це правда, що зубну щітку потрібно міняти кожні три місяці?

Почасти це теж маркетинг. Але періодично щітки міняти дійсно потрібно. Залишки біоплівки і зубної пасти (якщо погано вимивати щітку) утворюють на щетині неприємний наліт. Але є важливий момент: всі, що живе в роті, гине, висихаючи (якщо це не патологічна інфекція начебто стафілокока). Тому якщо ви почистили зуби, помили щітку і поставили її сохнути, то до часу наступної чистки зубів на ній вже не залишиться нічого поганого. В середньому ж зубну щітку потрібно міняти раз в шість місяців. Якщо ваша щітка перетворилася в волохатого монстра, звичайно ж, її пора замінити.

Є різниця в якості щітки в залежності від ціни?

У більш дорогих щіток кожна щетина оброблена, тобто виробник не просто порізав волосінь, а закруглив кожну з них, щоб вона не травмувала ясна і не дряпала емаль. Погану щітку потрібно розмочувати ,, щоб вона стала м’якою. Але навіть в хорошій щітці, якщо використовувати її довго, волокна стираються, згинаються і стають травматичними.

Чи важлива жорсткість щітки?

Так. Жорсткої (твердої, hard) щіткою користуватися не можна, так їх уже особливо і не випускають. Вона стирає зуби, роблячи їх чутливими. Краще виберіть м’яку щітку або середньої жорсткості.

Записатися на прийом до гігієніста можна по телефону (044) 333-49-37

Читайте також:

  •  Електрична зубна щітка – як працює і чи є сенс купувати?
     Зубна нитка – навіщо вона потрібна і як вибирати?
     Зубна паста – як вибрати?

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати