Денис Подільчук – співорганізатор 9-го З’їзду Української Ендодонтичної спільноти

You are here:

Денис Подільчук, заступник головного лікаря Клініки Дубнової, провів в якості співорганізатора та модератора 9 З’їзд Української Ендодонтичної спільноти. Це одна з основних ендодонтичних конференцій України. У цьому році на з’їзд в якості спікерів були запрошені два мега-гуру світової стоматології: Цві Мецгер (Ізраїль) і Марга Рі (Нідерланди). Також на з’їзді виступили провідні доповідачи-ендодонтисти України. Завдяки конференції, Денис Вікторович не тільки прослухав лекції, а й провів багато часу в кулуарному спілкуванні з провідними лікарями-стоматологами з більш ніж 50-річним досвідом.

 IMG_0515IMG_0523

 

Відгуки учасників конференції свідчать про високий рівень і значимість з’їзду в професійному співтоваристві:

IMG_0507

“Найкращі ендолюди навколо мене👌. Ще раз дякую організаторам Олег Кулыгин (Oleg Kulygin) та Denis Podilchuk за те, що 2 дні- як мить пролетіли: настільки було цікаво і потужно👍. З нетерпінням чекаю ювілейного UES!💙”

“Уже много лет , вопрос о том ” ехать или не ехать ” на УЕС- не стоит!!!! Мы ехали даже не читая программу на 2 дня, потому, что Олег Кулыгин и Denis Podilchuk– доказывают каждый год, что это мероприятие – обязательно к посещению если ты хоть приблизительно понимаешь что такое эндодонтия ).. Все эти 9 съездов , я не испытываю ничего, кроме восторга!!!!!”

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати