Наш ортодонт Ілля Салтиков – учасник міжнародної конференції European Pinnacle

You are here:

fdfkskНаш лікар-ортодонт Ілля Салтиков взяв участь в міжнародній конференції European Pinnacle для лікарів-ортодонтів, яка в червні проходила у Варшаві. Для обміну досвідом зібралися лікарі-ортодонти з усього світу, які протягом двох днів обговорювали теми естетики посмішки та сучасні методики досягнення успіхів в ортодонтичному лікуванні.

Хедлайнером конференції виступив Том Піттс (США), ортодонт зі світовим ім’ям, який розробив унікальну механіку високого позиціювання брекетів, яку Ілля Олегович Салтиков активно застосовує на практиці в нашій клініці вже більше як рік. Ця технологія дозволяє ортодонту створити гарну рівну усмішку без участі ортопеда. Стара ортодонтична механіка, яку все ще активно практикують в нашій країні, так само вирівнює зуби, АЛЕ посмішка після зняття таких брекетів стає плоскою. Її ще називають «брекетною посмішкою» .👄❌ Методика Тома Питтса дозволяє досягти “живої”, природної естетики після ортодонтії.

hgkdglhlТакож на конференції детально обговорювалося питання нової генерації брекетів Pitts 21, які також використовуються при ортодонтичному лікуванні в Клініці Дубнової. Такий підхід допомагає скоротити терміни лікування і кількість відвідувань ортодонта. Пацієнти відразу починають бачити результат. Механіка відбувається м’яко і комфортно з мінімальними больовими відчуттями. Окремий плюс — це зовнішній вигляд металевих брекетів, система виглядає дуже красиво.😍

Вчимося, вдосконалюємося і впроваджуємо на практиці новітні методики та розробки ортодонтії, щоб усмішки наших клієнтів були красивими й природними.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати