м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Салтиков Ілля Олегович

ByNatalka

saltykovЛікар стоматолог-ортодонт, член Асоціації ортодонтів України (АОУ)

У 2014 році закінчив стоматологічний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

2014 - 2016 рр. - інтернатура з загальної стоматології на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Із 2016 року - лікар-стоматолог-ортодонт стоматологія «ЗубОК».

Із 2017 року - лікар-стоматолог-ортодонт у «Mom's: стоматологія для дітей і майбутніх мам» та стоматології «NanoClinic».

Із жовтня 2017 року органічно влився в професійну команду «Клініки Дубнової «Стоматолог і Я».

Серед ключових пріоритетів лікаря:

• ортодонтичне лікування дітей;

• виправлення патологій прикусу за допомогою різних брекет-систем і елайнерів;

• лікування патологій скронево-нижньощелепного суглобу;

• ортодонтична підготовка до імплантації та протезування.

Ілля Олегович із тих малочисельних лікарів, про яких із захопленням кажуть «фанат своєї справи»: лікар може годинами розбирати окремий клінічний випадок, прагнучи підібрати оптимальний варіант лікування для конкретного пацієнта. Ортодонт працює із інноваційними механіками лікування, які застосовуються провідними клініками в різних країнах світу. Тому багато пацієнтів ортодонта, які вже почали лікування в іншій країні, без проблем продовжують його в Іллі Олеговича.

Лікар любить і вміє працювати з дітьми, що вміє робити далеко не кожен лікар-ортодонт, адже ця цільова аудиторія має свої особливості: її не можна змусити, але можна мотивувати! Не дарма у нього проходить лікування багато юних пацієнтів у віці від 6 до 12 років. У роботі з цією віковою групою лікар-ортодонт використовує корекції знімними та незнімними апаратами: біоблоками (методика доктора Мью), Hyrax, Haas by Marco Rosa і постійно вдосконалює свої знання і навички, вивчаючи іноземну ортодонтичну літературу, відвідуючи різні курси, симпозіуми, семінари тощо.

Вільний час присвячує поглибленому вивченню англійської мови (в тому числі її сучасним тенденціям), читанню профільної та художньої літератури.

Портфоліо робіт (фото звіт) стоматолога-ортодонта Салтикова І.О.

Маша, 8 років, м. Київ

Початкова ситуація: на прийомі у дитячого ортодонта була виявлена проблема прикусу (патологія прикусу III-го класу по Енглю).

1 2 3

4 5

Оцінка ситуації: для визначення причини аномалії прикусу (скелетна або зубодеснева) проведена ортодонтична функціональна діагностика із розшифровкою рентгенівських знімків (ТРГ і ОПТГ).

6

7 8

Проведене лікування:
  1. Знято відбитки та встановлені гумки між зубів (сепаратори) для фіксації пластинки на верхню щелепу (апарату Haas by Marco Rosa).
  2. За допомогою цієї пластинки, яку Марійка носила в денний час доби, було проведено розширення верхньої щелепи.
  3. В кінці лікування була видана друга пластинка (ретенційний апарат) для нічного носіння та задля закріплення результатів лікування.

Результат: все лікування зайняло 8 місяців та проходило комфортно та з інтересом для пацієнтки. Тепер у Марійки зубки знаходяться в правильному положенні та є місце для прорізування нових (постійних) зубчиків

9 10 11

12 13

А ще у Марійки тепер є улюблений ортодонт Ілля, до якого вона із задоволенням приходить на контрольні огляди.

14 Посилання на цю історію: http://stomatologia.com.ua/saltykov-ilya-olegovich.html#data-history=1

СЕРТИФІКАТЫ

30 вересня 2017"
18 травня 2017г."
5 травня 20017г.
25 квітня 2017г.
2016г.
листопада 2016г.
31 жовтня 2016г.
28 жовтня 2016г.
8 жовтня 2016г.
17 вересня 2016г.
24 січня 2016г.