Все, що потрібно знати про імплантацію зубів

You are here:

02 червня у Львові відбувся черговий курс для лікарів-імплантологів «Хірургічні особливості роботи з дентальною системою імплантів Straumann: BLT / BL», який проводить лікар нашої клініки, щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, член Асоціації імплантологів України, член асоціації Краніо-Максіло-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club member Дубнов А.В.

Відмінний результат імплантації зубів залежить як від правильного вибору системи імплантації, так й від навичок лікаря в роботі з нею. В рамках курсу Артем Васильович детально і просто розповідає про систему імплантації зубів Straumann, знайомить лікарів-імплантологів з протоколом установки імплантатів та демонструє його використання під час трансляції в прямому ефірі живої операції, а учасники відпрацьовують навички установки імплантатів на моделях.

Плануєте імплантацію зубів? Є питання про імплантацію зубів, на які не знайшли відповіді? Хочете дізнатися вартість імплантації саме для вас? Запишіться на прийом до Артема Васильовича і не пошкодуєте, адже лікар так детально як він робить це для своїх колег, пояснить усі особливості вашої ситуації, які саме варіанти імплантації зубів підійдуть саме вам й терпляче, просто і докладно відповість на всі ваші запитання! Для запису: (044) 333-49-37.

Курс_Straumann_BLT

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати