Малоінвазивне імплантологічне лікування від Дубнова А.В. на міжнародній конференції Kharkov Dental Days 2017

You are here:

Kharkov Dental Days 2017_Dubnov8-10 червня 2017 року Харкові відбулася міжнародна конференція Kharkov Dental Days 2017. Одним з ключових доповідачів конференції виступив лікар нашої клініки щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, член Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-максіло-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club member, директор ITI Study Club в Україні А.В. Дубнов.

Доповідь Артема Васильовича була присвячена одному з наріжних питань імплантації, а саме: аугментації (нарощуванню) м’яких та твердих тканин на етапі імплантації за допомогою мінімально інвазивних технік.

Чому ж аугментація (або простіше кажучи, нарощування) м’яких та твердих тканин при імплантації так важливо? Згодом (в процесі старіння організму людини або в силу певних індивідуальних особливостей) наші м’які та тверді (кісткові) тканини поступово зменшуються, тому, коли людина хоче встановити імплант, то насамперед, хірург-імплантолог зобов’язаний оцінити стан та достатність його м’яких та кісткових тканин (в іншому випадку імплант просто не буде триматися або можуть виникнути інші ускладнення). Мало хто з імплантологів вміє робити це правильно, а Артем Васильович – один з тих небагатьох, який не тільки знає як, але й вміє майстерно провести аугментацію, адже, по суті, він повинен повторити те, що вже було створено природою. І, чим точніше буде відтворена лікарем природна ситуація, тим краще буде результат лікування.

В еру дентальної імплантації, лікарі все частіше стикаються з ситуацією, коли пацієнти вимагають швидких та надійних результатів, а хірурги мають велику різноманітність методик і матеріалів для своєї роботи. У таких випадках, не тільки молодий спеціаліст може відчути себе розгубленим при виборі тієї або іншої методики лікування. Чи можливо зробити все в одній операції? Чи є обраний метод надійним та чи має він тривалий ефект? Чи дійсно обрані нами протоколи лікування відповідають побажанням пацієнтів?

Лікар Дубнов відповідає на ці питання, розбирає конкретні випадки, чітко аналізує ситуації та пропонує конкретні рішення. Й не дивно, адже малоінвазивне імплантологічне лікування – сильна професійна сторона та унікальна компетенція лікаря Дубнова А.В. Дізнайтеся думку людей, які пройшли лікування у Дубнова.

19046793_10213415268684423_766675331_n 19075051_10213415268564420_1352044212_n

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати