Скільки коштує лікування карієсу молочних зубів?

You are here:

Лікування карієсу молочних зубів найчастіше полягає у видаленні тканин зубів, уражених карієсом, і пломбуванні каріозної порожнини. Лікування виконується в кілька етапів: спочатку дитині робиться анестезія, ізоляція зуба від слини, препарування каріозної порожнини (видалення пошкоджених карієсом тканин), обробка препарированої порожнини антисептиками, постановка пломби, шліфування та полірування пломби.

Оптимальний метод знеболення або його відсутність, способи ізоляції та препарування каріозної порожнини, використання того чи іншого пломбу вального матеріалу наш дитячий стоматолог визначає індивідуально виходячи з конкретної ситуації. У зв’язку з цим вартість лікування карієсу молочного зуба з усіма супутніми процедурами в «Клініці Дубнової “СТОМАТОЛОГіЯ” може варіюватися від 500 до 1100 гривень.

Глава дитячого відділення клініки, дитячий стоматолог Ковнацкій Олег Леонідович передбачає та відповідає на питання багатьох батьків: “Чи потрібно лікувати карієс молочних зубів? Й чому?”:

«Молочні зуби виконують ряд дуже важливих функцій, а саме:

  1. жування;
  2. утримання місця для постійних зубів;
  3. естетичні.

Здорові молочні зуби виконують всі три вищевказані функції на 100%, а хворі – ні. Окрім того, якщо не лікувати карієс молочних зубів, вони стають вогнищами хронічної інфекції в організмі дитини, впливаючи тим самим на стан його загального здоров’я. Крім того, мікроорганізми, які ушкоджують зуб, «не сидять на місці» – вони все глибше й глибше проникають в тканини зуба, а потім і за його

межі, і можуть викликати гострий запальний процес з підйомом температури, припуханням тканин, що оточують зуб, порушенням загального стану дитини.

Зрештою, інфекція може дійти до постійного зуба, який знаходиться під молочним, 1пошкодити його … Якщо ж замість лікування просто видалити уражений карієсом молочний зуб, то відразу або трохи пізніше може виникнути питання про необхідність проведення ортодонтичного лікування».

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати