Насичені будні та вихідні наших фахівців

You are here:

Однією з відмінностей професійної команди лікарів нашої клініки є їх активна позиція щодо професійного навчання та обміну досвідом з колегами. Останній тиждень жовтня не стал винятком у цьому плані.

Так, лікар нашої клініки, щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, елект-президент Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-Максіло-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club member, директор ITI Study Club в Україні, запрошений професор UIC (Іспанія) Дубнов А.В. відвідав 3 заходи, які відбулися один за одним.

6-7 жовтня 2017 року в Одесі Артем Васильович провів авторський курс з протезування на імплантатах Straumann (просунутий рівень), який був адресований лікарям-хірургам, які прагнуть удосконалити свої не стільки теоретичні знання, скільки практичні навички. В рамках курсу учасники під керівництвом Дубнова А.В. розбирали різнопланові випадки та тренувалися на кадаверах в різних техніках імплантації.

10 жовтня Артем Васильович – директор ITI Study Club в Україні  – відкрив нову філію ITI Study Club в м.Одеса. Тепер й одеським стоматологам-хірургам відкрилася можливість долучитися до міжнародного досвіду досліджень і впровадження в щоденну практику перевірених, науково обґрунтованих і клінічно підтверджених протоколів ведення, планування і лікування з використанням дентальних імплантатів.

А вже 12-13 жовтня 2017 року лікар-імплантолог Дубнов А.В. виступив на 7-му Міжнародному Конгресі Хорватського Товариства дентальної імплантації (7th International Congress of the Croation Society of Dental Implantation) в м. Загреб (Хорватія) з доповіддю на тему міні інвазивного імплантологічного лікування, яке є  унікальним фірмовим стилем Артема Васильовича. Не дарма пацієнти Артема Васильовича, яким він повернув зуби з за допомогою майстерної імплантації зубів, від щирого серця дякують йому за його золоті руки, неймовірну чуйність і терпіння й просто їдуть до нього на приойм з усього світу.

Познайомитися з відгуки про імплантацію зубів, проведену Дубновим А.В. можна в розділі «Відгуки».

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати