Ми формуємо та підтримуємо українські інновації в медицині

You are here:

UMF 2_Artem's presentation8 жовтня у Києві відбувся другий Umf2-Innovacii – Український Медичний Фестиваль, який відвідало понад 1500 учасників. Серед спікерів фестивалю: 30 спікерів про інновації в медицині, 50 докладів – кейси з практичними прикладами.

Одним зі спікерів фестивалю став лікар нашої клініки, щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, елект-президент Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-Максіло-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club member, директор ITI Study Club в Україні, запрошений професор UIC (Іспанія) Дубнов А.В.

У своїй доповіді «Селфі-лук. Хірургія замість фільтрів у мобільному телефоні» Артем Васильович адресував проблематику вроджених деформацій обличчя, які не можуть бути відкореговані тільки за допомогою ортодонтичного лікування (брекетів, пластинок, ейлайнерів і т.п.). Що робити людині, яка не може зімкнути зубів та відкусити піцу чи яблуко, не може нормально пережовувати їжу, ненавидить дивитися на себе у дзеркало адже незадоволена своїм обличчям та прикусом, а ще просто вільно посміхатися? Рішення є й воно доступне: сьогодні на допомогу людям з вищеописаною проблематикою та ортодонтам прийшла ортогнатична хірургія! Жодного розтину на обличчі та 100% результативно. Маєте схожу проблематику?

Тоді чекаємо на консультації у Дубнова А.В. Для запису телефонуйте (044) 333-49-37.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати