Наші лікарі – спікери на Хортицькому стоматологічному форумі

You are here:

Наші лікарі Олександр Лютіков та Микола Дем’янюк виступили у якості спікерів та модераторів круглого столу на симпозіумі “Анестезіологія в стоматології” в рамках 5-го Хортицького стоматологічного форуму,  який відбувся у Запоріжжі.

Зібралися колеги анестезіологи та стоматологи зі всієї України. 54 учасники секції “Анестезіологія” (а це максимально допустима кількість в умовах пандемії!) зробили зустріч однодумців дуже цікавою, насиченою та професійною.

Олександр Ігорович та Микола Васильович провели спільну лекцію на тему “Супровід анестезіолога в амбулаторній дитячій стоматології від “А” до “Я”- погляд з обох сторін” з активним обговоренням всіх аспектів, які імплементовані анестезіологічною службою у наших клініках.

Також Микола Васильович Дем’янюк виступив з доповіддю на тему “Злоякісна гіпертермія – знайомий незнайомець”, обмінявся досвідом з колегами, відповів на численні запитання.

Ми дуже раді, що наші лікарі є авторитетними експертами для колег і мають можливість ділитися своїм досвідом і знаннями. Та щиро вдячні компанії Zdravo за технічну підтримку та сервісну допомогу 24/7, навчальні програми, які дозволяють нам впроваджувати міжнародний досвід у нашу щоденну анестезіологічну практику.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати