Ми проводимо щомісячне добродійне лікування маленьких пацієнтів з ОХМАТДИТу

You are here:

photo 2021 03 31 18 11 21 300x225 - Ми проводимо щомісячне добродійне лікування маленьких пацієнтів з ОХМАТДИТуЩомісячно ми проводимо безкоштовну санацію дітей зі складними діагнозами – пацієнтів лікарні ОХМАТДИТ.  Для нас це дуже важлива та відповідальна справа!

Чотирирічний Нікіта вже 9 місяців знаходиться у лікарні зі складним гематологічним захворюванням та зараз готується до трансплантації кісткового мозку. А перед цим обов’язково необхідно провести санацію порожнину рота. Ми взялися допомогти у цьому.

Сьогодні наша команда – дитячий стоматолог Вікторія Рябокінь, анестезіологи Віталій Павленко та Михайло Варивода, асистенти Аліна Медвідь та Анастасія Деміч – провели комплексне та непросте лікування зубчиків Нікіти в умовах медикаментозного сну. Було проведене лікування пульпітів в чотирьох зубах, встановлені коронки, проведені реставрації та видалення. А через декілька годин Нікітка разом із мамою грався у нашій кімнаті відпочинку.

Ми дуже раді допомагати та бути корисними на шляху до одужання малюків. Віримо, що у Нікіти все буде добре, і він буде приходити до нас просто у гості на профілактичні огляди.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати