Логопедичний прийом у “Клініці Дубнової для дітей”

You are here:

З жовтня 2021 року у клініці веде постійний прийом Світлана Юріївна Конопляста – провідний та авторитетний спеціаліст з діагностики та корекції мовленнєвого розвитку, доктор педагогічних наук, професор, загальний стаж понад 40 роки.

Вперше в Україні в нашій “Клініці Дубнової для дітей” реалізується ідея неперервного, міжгалузевого впливу на дитину, яка має стоматологічні, ортодонтичні (чи ортогнатичні), міофункціональні порушення або тяжкі вроджені вади щелепно-лицьової ділянки та інші мовленнєві порушення.

Ми пропонуємо батькам об’ємно побачити та зрозуміти не лише стоматологічний статус дитини, але й психомовленнєвий. Це можливість не лише отримати реальну картину стану здоров’я своєї дитини, але й суттєво прискорити терміни повного відновлення порушених або втрачених функцій і, відповідно, подолати проблеми мовлення.

Ми пропонуємо новий пакет сучасних логопедичних послуг для вашої дитини:

1. Логопедична тераностика (комплексна терапевтично-логопедична діагностика стану психомовленнєвого розвитку дитини з урахуванням стоматологічного статусу дитини).
2. Діагностика нейропсихологічної готовності мозкових зон дитини до навчання, раннє виявлення схильності до порушень мовлення та попередження труднощів у навчанні.
3. Визначення лого-корекційних шляхів забезпечення індивідуальної траєкторії гармонійного розвитку вашої дитини.
4. За необхідності та по бажанню батьків – проведення логопедичних занять безпосередньо в клініці відповідно до результатів діагностики з використанням сучасних логотехнологій подолання порушень мовлення.
5. Популяризація та впровадження логотренінгових заходів для лікарів та батьків.
6. Здійснення логотерапевтичної діагностики та подолання порушень мовлення у підлітків.

Мовлення – це найважливіша психічна функція людини, яка забезпечує повноцінне входження дитини в соціум та формує особистість. Будь-які мовленнєві розлади призводять до зміни моделі поведінки малюка. Він може стати замкнутим, напруженим, мовчазним, нерішучим тощо. Саме такі стани можуть спровокувати психосоматичні розлади у дитини, перш за все неврози. Безперечно це вимагає якомога раніше звернення до спеціалістів, щоб не втратити час та почати процес формування та корекції мовлення дитини. Своєчасна та якісна спільна робота логопеда, ортодонта та батьків гарантує відмінні результати.

Записатися на консультацію до логопеда можна за телефоном: (044) 333-73-21

 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати