Доступно і зрозуміло про імплантацію зубів

You are here:

Ми вже неодноразово писали про те, що лікарі нашої клініки постійно підвищують свій професійний рівень і охоче діляться своїми напрацюваннями з колегами, в тому числі й з дисциплін, які вимагають розвинених мануальних навичок.

На підтвердження цих слів 29.09.2017 лікар нашої клініки, щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, елект-президент Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-Максіло-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club member, директор ITI Study Club в Україні, запрошений професор UIC (Іспанія), лідер професійної думки компанії Straumann Дубнов А.В. провів в м. Рига (Латвія) одноденний курс для лікарів-хірургів присвячений імплантації зубів.

Ті, хто вже слухав і брав участь в курсах Артема Васильовича, не з чуток знають про його унікальну манеру викладання матеріалу: послідовно і чітко, в супроводі багатого фото і відео матеріалу, – жодне питання учасника не залишиться без відповіді! А ще Артем Васильович феноменально навчає колег тому «як зробити»: ставить руку, направляє і мотивує.

Тоді як клієнти Артема Васильовича (не тільки з Києва та України, а й з усього світу), яким він подарував можливість жувати, впевнено посміхатися і просто радіти життю, за допомогою майстерної імплантації зубів, в один голос стверджують, що більш приємного, дружнього та відкритого лікаря, з яким не страшно, не боляче і якому віриш, складно знайти.

Познайомитися з відгуки про імплантацію зубів виконану Дубновим А.В. можна в розділі «Відгуки».

IMG_5299

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати