Виправлення прикусу на відмінно

You are here:

Фото_Артем_4Напередодні професійного свята – Дня ортодонта, в Києві відбувся знаковий захід: «Міжнародний ортодонтичний симпозіум» (IOS). На заході зібралися провідні українські фахівці-ортодонти та гості світового рівня. Основною тематикою заходу постали питання відкритого прикусу, мезіального прикусу та гаряча стоматологічна тема ВНЩС – діагностика і лікування та нейром’язова ортодонтія.

Серед відомих доповідачів виступив також лікар нашої клініки, щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, елект-президент Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-Максіло-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club member, директор ITI Study Club в Україні, запрошений професор UIC (Іспанія) Дубнов А.В. присвятивши свою доповідь поняттю естетики обличчя на погляд ортогнатичного хірурга.
Не секрет, що деякі порушення прикусу не можуть бути виправлені лише за допомогою ортодонтичних апаратів і конструкцій (брекетів та інш.) і ось тоді на допомогу ортодонту приходить ортогнатична хірургія завдяки якій можна виправити положення щелеп і відновити функціональність і естетику обличчя, зробити його не тільки більш гармонійним і привабливим, але й дати можливість людини повноцінно жувати.

У вас неправильний прикус, не можете зімкнути зуби, вам не подобається ваша посмішка, запишіться на консультацію до ортогнатичного хірурга А.В. Дубнова й отримайте вичерпну оцінку вашої ситуації та докладні рекомендації щодо лікування.

Записатися на прийом до Артема Васильовича можна за тел. (044) 333-49-37 або заповнивши форму запису на прийом на нашому сайті. Ви також можете поставити питання Артему Васильовичу на сторінці «Клініка Дубнової” Стоматологія “в Фейсбук

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати