Допомога дітям з особливостями розвитку та супутніми захворюваннями

You are here:
dsc 0058 300x200 - Допомога дітям з особливостями розвитку та супутніми захворюваннямиМи провели зустріч з представниками фондів та клінік, які опікуються дітьми з особливостями розвитку та супутніми захворюваннями.
Олег Леонідович Ковнацький, головний лікар нашої клініки, та Микола Васильйович Дем’янюк, головний анестезіолог, розказали про наш досвід та підходи у лікуванні діточок зі складними діагнозами.
Адже ми на власному досвіді знаємо про складності та проблеми з порожниною рота, які виникають внаслідок тривалого лікування та прийому препаратів у дітей зі такими діагнозами як ДЦП, синдром Дауна, розлади аутичного спектра, епілепсія, вади розвитку серцево-судинного апарату, діабет, онкологічні та аутоімунні захворювання та інші супутні діагнози.
Спільно з фондами ми готові допомагати дітям та їх батькам, розповідати про те, як піклуватися про стоматологічне здоров’я з урахуванням діагнозів, консультувати і робити все можливе на шляху до одужання та повноцінного життя без болю.
dsc 0070 300x200 - Допомога дітям з особливостями розвитку та супутніми захворюваннямиdsc 0056 300x200 - Допомога дітям з особливостями розвитку та супутніми захворюваннями

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати