Чому пломби, реставрації, вініри і т.д. поставлені в нашій клініці служать довше?

You are here:

Современные адгезивные протоколы_Костура1У Полтаві 25-26 жовтня відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми Сучасної стоматології», присвяченої 80-річчю від дня народження Заслуженого діяча науки та техніки України, академіка Української академії наук, доктора медичних наук, професора Є.В . Ковальова.

В рамках конференції з доповіддю «Сучасні адгезивні протоколи» виступив лікар-протезист (ортопед) нашої клініки Костура К.І.

Константин Игоревич по-справжньому закоханий у свою роботу, щодня приділяє чимало часу підвищенню власного професійного рівня, при цьому, з таким же надхненням ділиться своїми напрацюваннями та досвідом з колегами, чесно і відкрито обговорюючи найскладніші стоматологічні випадки. Адже лікар бачить своєю метою повернути клієнту стоматологічне здоров’я та гарний настрій (посмішку). Доповідь Костянтина Ігоровича була присвячена питанням забезпечення найкращої адгезії (від лат. Adhaesio прилипання) – зчепленню пломби, реставрації, винира і тд. з поверхнею зуба, що так важливо для їх довгострокової служби та стоматологічного здоров’я зуба (-ів).

Записатися на прийом до Костянтина Ігоровича можна за тел. (044) 287-54-57.

Современные адгезивные протоколы_КостураСовременные адгезивные протоколы_Костура2

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати