У нас спокійно і надійно або про невідкладні стани в дитячій стоматології

You are here:

Невідкладні стани у дитячій стоматології_228 жовтня лікар-анестезіолог-реаніматолог нашої клініки Левченко М.А. провів авторський семінар «Невідкладні стани в дитячій стоматології. Профілактика, діагностика, лікування».

«При виникненні невідкладного стану я знаю що робити і не впадаю в паніку. Вважаю, що КОЖЕН медик повинен також володіти собою і ситуацією, якщо того вимагають обставини. Саме тому я вирішив проводити такі теоретико-практичні семінари, на яких лікарі зможуть отримати систематизовану інформацію та відпрацювати мануальні навички на спеціальних фантомах», – розповів Максим Анатолійович.

В рамках програми учасники познайомилися з найбільш поширеними невідкладними станами, з якими може зіткнутися лікар-стоматолог, вивчали вітчизняні та закордонні норми та протоколи, а також отримали чіткі відповіді на 2 важливих питання про те що потрібно і не потрібно робити під час виникнення невідкладного стану. А практична частина семінару включала відпрацювання теоретичних знань на практиці (на фантомах) включаючи відпрацювання алгоритму дій при виникненні невідкладного стану у дитини під час стоматологічного прийому.

У нашій клініці ми намагаємося мінімізувати ризик появи невідкладних станів, тому, перш за все, ретельно готуємося до будь-якого лікування:

  • збираємо всю необхідну інформацію у батьків про стан здоров’я дитини,
  • за необхідності просимо пройти додаткові дослідження і здати аналізи і, звичайно ж, 
  • в нашій команді працюють справжні професіонали, як Максим Анатолійович, які точно знають що робити та як для того, щоб мама була спокійна і впевнена в якості та безпеці лікування, що проводиться її дитині.

Реальні відгуки в розділі «відгуки про лікаря», а також на Гугл Профілі нашої клініки.

Невідкладні стани у дитячій стоматології Невідкладні стани у дитячій стоматології_1

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати