В нашій Клініці проведено лікування дитини в умовах медикаментозного сну

You are here:

06.05.15 в “Клініці Дубнової “Стоматолог і Я” вперше було проведено стоматологічне лікування дитини (5 років) в умовах медикаментозного сну.

Юному пацієнту Максиму було проведено пломбування восьми зубів уражених карієсом та його ускладненнями та видалення чотирьох зруйнованих зубів, які лікуванню, нажаль, вже не підлягали.

Лікування було успішно проведено дитячим лікарем-стоматологом Ковнацьким О.Л. Під час лікування було також проведено пластику вуздечки верхньої губи, операція була блисковично виконана ортогнатичним хірургом Дубновим А.В.

Враховуючи об’єм лікувальним маніпуляцій, негативний досвід стоматологічного лікування Максимки до зустрічі із спеціалістами нашої Клініки, а також після трьох спроб налагодити контакт для лікування у звичайних умовах, було прийняти рішення про проведення лікування  Максимки в умовах медикаментозного сну.  Таким чином, за 2 години сну Максима, наші спеціалісти успішно виконали усі заплановані маніпуляції, а вже через 40 хвилин після закінчення процедур, Максим прокинувся та запитав про його трансформер, отримав подарунок за відвагу і поїхав додому.

Фото (зліва направо): асистент лікар-інтерн Сидорчук Е.А., ортогнатичний хірург Дубнов А.В. та дитячий лікар-стоматолог Ковнацький О.Л. 

Сидорчук Е.А.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати