Цирконій в імплантології (імплантації зубів)

You are here:

Цирконій і титан є двома єдиними матеріалами періодичної системи хімічних елементів Менделєєва, які імплантуючись в організм, у кісткову тканину, не інгібують проліферацію остеобластів, тобто не змушують кістку розчинятися. Тому поряд із золотим стандартом в будь-який трансплантології та імплантології титановими імплантатами, сьогодні використовуються й цирконій. З появою сплаву титану з цирконієм в імплантології зубів з’явилася можливість використовувати зубні імплантати зменшеного діаметра без збільшення технічних ускладнень (або ускладнень від зламу деталей).

У нашій клініці абсолютно усі зубні імплантати, які ми встановлюємо, є зубними імплантатами останнього покоління (кращими імплантатами в світі), і виконані зі сплаву титану із цирконієм.

Вартість імплантації зубів в нашій клініці – від 16 500 грн. Більш детальну інформацію про імплантацію зубів можна отримати під час консультації лікаря-імплантолога, який не тільки коректно оцінить ваш індивідуальний випадок, але й підбере оптимальний для вас варіант імплантації зубів.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати