Скільки коштує видалення молочного зуба?

You are here:

«Кожен з наявних у нас молочних зубчиків має свій термін служби, тому ми прагнемо зробити так, щоб кожен з них відпрацював свій термін повністю», – пояснює глава дитячого відділення «Клініки Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» лікар-дитячий стоматолог Ковнацький О.Л.

У яких же випадках все-таки доведеться видаляти молочний зуб?

При лікуванні кореневих каналів молочних зубів обов’язковим етапом є рентгенологічна діагностика. Видалення молочного зуба буде показано у випадках, коли на рентгенограмі виявляються зміни зони росту постійного зуба, або спостерігається значне розсмоктування коренів молочного зуба.

«Видалення молочного зуба – комплексна процедура, яка включає в себе: знеболювання, власне видалення і рекомендації щодо догляду за зубами в домашніх умовах після видалення та подальшого стоматологічного лікування (якщо показане). Залежно від показань до видалення зуба, приймається рішення про знеболювання: чи буде це тільки аплікаційна анестезія (поверхневий кремоподібний анестетик, який наноситься на ясна – «варення) або комп’ютерна ін’єкційна анестезія (ін’єкція маленької голочкою без шприца – “тропічний сік”). Таким саме чином у залежності від показань до видалення і стану самого зуба, видалення може бути різного ступеня складності. Після видалення по закінченню декількох хвилин (які дитина може провести в нашій ігровій кімнаті) лікарю потрібно впевнитися в тому, що рана після видалення стабільна, дати рекомендації по догляду за нею та призначити контрольний візит (якщо видалення було складне). Вартість видалення молочного зубу (без вартості анестезії) в нашій клініці варіюється від 250 до 600 грн.».

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати