Скільки коштує коронка для молочного зуба?

You are here:

Тимчасові зубчики мають виконувати свою роль в порожнині рота до своєї зміни на постійні, але, нажаль, бувають ситуації, коли вони руйнуються завчасно. І, якщо ураження незначне, то за допомогою сучасних пломбувальних матеріалів можна досить ефективно заповнити такий дефект. Але в разі значного ураження, коли здорової тканини залишилося значно менше, ніж ураженої, або умови для відновлення зубчика за допомогою пломби сумнівні, потрібно шукати альтернативні способи відновлення твердих тканин молочних зубів. У таких ситуаціях нам на допомогу приходять коронки: вони дуже схожі на коронки для постійних зубів, але мають свої особливості.

«У нашій клініці, як правило, для бічних зубчиків ми використовуємо металеві коронки (там, де естетика менш важлива) і комбіновані (більш естетичні) коронки – для передніх зубчиків», – пояснює глава дитячого відділення «Клініка Дубнової СТОМАТОЛОГіЯ» Ковнацкий О. Л. «Коронки для передніх зубчиків мають металеву основу, яка забезпечує їх міцність, і композиційне покриття, яке забезпечує їх гарний зовнішній вигляд (естетику). Коронка охоплює тканини зубчика що залишилися та є відмінним рішенням для тих зубів, в яких пломбування (реставрації) композиційними матеріалами неможливе або погано фіксується. Таким чином, коронки можуть нам допомогти в ситуаціях із самими “безнадійними” зубчиками й дозволяють відновити посмішку і жування дитини навіть в дуже важких ситуаціях.

Естетична коронка молочного зуба в нашій клініці коштує 2300 грн., Проте, точну ціну коронки для вашої дитини вам уточнить лікар під час індивідуальної консультації. Запишіть вашу дитину на консультацію в Дитячу стоматологію «Клініки Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» прямо зараз й ми зробимо все від нас залежне, щоб вашому малюкові коронки не знадобилися взагалі! Телефон для запису: (044) 333-49-37.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати