Протезування зубів – потрібно знати всім!

You are here:
paliy_portr

Палій О.М.

Ці вихідні виявилися дуже насиченими для наших фахівців. Так, наші стоматологи-протезисти взяли участь в семінарі Гаджи Дажаєва, який відбувся в Києві 18-19 березня 2017 року та був присвячений теорії та практиці планування ортопедичного лікування.

Будь-яке протезуванняце енергоємний та часовитратний процес, як з боку лікаря, так і для пацієнта, тому стоматолог-ортопед повинен не тільки знати, як провести протезування, уважно зібрати і оцінити всю інформацію (включаючи побажання та очікування самого пацієнта), а й зуміти грамотно і виважено спланувати всі етапи протезування таким чином, щоб досягти оптимального очікуваного результати за виправданий час.

Наші пацієнти, які були у наших лікарів-протезистів (ортопедів) з метою оцінити можливості протезування, знають не по чутках,  наскільки детально наші лікарі уточнюють всі очікування і пояснюють всі варіанти можливого лікування, а також нюанси кожного варіанту, адже протезування – важливий крок, який, в результаті, дозволить людині повноцінно пережовувати їжу, а значить бути здоровим і посміхатися не соромлячись.

Участь в подібного роду семінарах дозволяє нашим лікарям постійно підвищувати свою професійну майстерність, а нашим клієнтам – отримувати найкращий результат! Переконайтеся самі, записавшись на прийом до наших лікарів- протезистів.

Телефон для запису (044) 333-49-37.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати