Професійний освітній тур д-ра Дубнова А.В.

You are here:

2017-12-11-PHOTO-00003494Наші фахівці зажадані не тільки в Україні, а й за її межами. Адже, лікар нашої клініки, щелепно-лицевий та ортогнатичний хірург, імплантолог, член Асоціації стоматологів України, елект-президент Асоціації імплантологів України, член Асоціації Краніо-Максіло-фаціальних хірургів України, член International Congress of Oral Implantologists, член International Team of Implantology, член Німецької асоціації імплантологів International Team of Implantology study club member, директор ITI Study Club в Україні, запрошений професор UIC (Іспанія) Дубнов А.В. на запрошення колег виїхав у В’єтнам з професійним освітнім туром. В рамках туру Артем Васильович виступить в 5 містах В’єтнаму серед яких Ханой, Хо Ши Мін, Він сіті та ін. Тема доповіді Артема Васильовича – мінімально інвазивні техніки в імплантології. зубів Традиційно лікар-імпланатолог Дубнов А.В. супроводжує свій виступ багатим фото і відео матеріалом з власної практики.

Так, сьогодні, 09.12.2017 в м. Ханой відбувся перший виступ д-ра Дубнова в рамках професійного освітнього туру, в якому взяли участь понад 250 стоматологів.

Не секрет, що саме мінімально інвазивні техніки в імплантології зубів – професійний сильний бік д-ра Дубнова А.В. Хірург-імплантолог ретельно і виважено оцінює кожен індивідуальний випадок і пропонує своїм клієнтам авторські рішення найвищого професійного рівня.

Ознайомитися з відгуками пацієнтів Артема Васильовича можна тут, а записатися на консультацію за тел. (044) 333-49-37.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати