Наші принципи в забезпеченні безпечного лікування клієнтів «Клініка Дубнової “СТОМАТОЛОГіЯ “

You are here:

Сучасна стоматологія покликана забезпечити безболісне та безпечне лікування Ваших зубів у комфортних умовах. І сьогодні клієнти стоматологічної клініки хочуть бути на 100% впевнені в тому, що клініка не тільки може полікувати йому зуби, але й дотримується усіх стандартів стерильності, а також може надати своєму клієнтові необхідну медичну допомогу в разі настання такої потреби.

Які принципи нашої клініки в забезпеченні безпечного лікування пацієнтів?

  1. Перш за все, це забезпечення стерильності. На наше глибоке переконання, стерильність є одним із найважливіших параметрів проведення лікування, порівнянним за важливістю з результатом лікування, виражається у високих стандартах, які ми пропагуємо в нашій стоматології й не тільки.
  2. Використання сучасного перевіреного обладнання та матеріалів (у тому числі різнопланових витратних матеріалів, медикаментів та анестетиків). Ми працюємо виключно з найкращими та оригінальними препаратами, матеріалами та обладнанням.
  3. Епіпен_1Кожен кабінет нашої клініки оснащений «Епіпен» – шприцом-інжектором для введення адреналіну на випадок анафілактичного шоку, який підвищує ЧСС, серцевий викид і підсилює коронарний кровообіг.
  4. Постійне професійне навчання всього персоналу клініки (включаючи адміністративний персонал) роботі з невідкладними станами та надання першої допомоги.
  5. Для надання швидкої допомоги наша клініка укомплектована повним набором внутрішньовенних і внутрішньом’язових медикаментів для всіх швидко допомогових випадків, наркозно-дихальним апаратом, мішком Амбу.
  6. В нашій клініці є анестезіолог-реаніматолог.

Саме тому ми так прискіпливо розпитуємо клієнтів, які вперше прийшли в нашу клініку, про стан їх здоров’я. До початку лікування всі наші пацієнти заповнюють «Анкету здоров’я» – опитувальник, який розроблений і впроваджений Міністерством охорони здоров’я України та доповнений нами на підставі нашого більш ніж 20-річного досвіду роботи. Для нас це не проста формальність. Отримана інформація дозволяє нам розробити та впровадити індивідуальний безпечний підхід до лікування конкретного пацієнта. Інформація «Анкети здоров’я» оновлюється щорічно.

Ми завжди готові надати вичерпну інформацію щодо кваліфікації та підготовки нашого персоналу та провести особистий тур по клініці, щоб показати як впроваджуються наші принципи у повсякденній роботі клініки.

У нашій клініці Ви можете бути абсолютно впевнені у безпечності лікування! 

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати