Наші лікарі Обухівський Ю.В. та Дубнов А.В. доповідачі на симпозіумі «Остеологія. Східна Європа”

You are here:

14-15.10.2016 в м.Києві відбувся симпозіум «Остеологія. Східна Європа», який був присвячений питанням досягнення успішного результату регенерації. Серед доповідачів симпозіуму поряд із профі зі Швейцарії, Італії, Іспанії та Німеччини виступив один з кращих лікарів-імплантологів нашої клініки Обухівський Ю.В. та лікар-імплантолог, ортогнатичний та щелепно-лицевий хірург Дубнов А.В.

Свою доповідь на симпозіумі стоматолог-імплантолог Обухівський Ю.В. присвятив відновленню природної архітектоніки ясен навколо імплантів. На перший вигляд, тема доповіді Юрія Володимировича може здатися малозрозумілою нефахівцям, однак, питання, який він розкрив на симпозіумі більш, ніж актуальніта часто звучать від  пацієнтаівй формулюється звичайно в такий спосіб: «чи буду я відчувати імплант після установки» або «чи зможу я звикнути до імплантута відчувати його як власний зуб»і т.д. адже часто при постановці імплантів лікар стикається із браком ясен, який доводиться виправляти хірургічним шляхом.

Клієнти нашої клініки добре знають і цінують Юрія Володимировича за його уважність до їхніх запитань та грунтовність підходу до роботи. Саме тому ті, хто поставив імпланти у Юрія Володимировича, приходять до лікаря тільки на профілактичний огляд.

Стоматолог-імплантолог (хірург) Дубнов А.В. присвятив свою доповідь на симпозіумі хірургічним особливостям роботи з дентальної системою імплантатів Straumann: TL / BL / BLT. Імпланти Straumann вважаються золотим стандартом в імплантології та лікарі «Клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ»рекомендують своїм клієнтам саме ці імпланти завдяки їх неперевершеній якості, відмінному приживлення і довічної гарантії виробника . Артем Васильович є лідером експертного думки Straumann та досвідченим лікарем-імплантологом, не тільки розповів учасникам симпозіуму про систему імплантів Straumann, а й продемонстрував учасникам установку імпланта (на моделях).

Встановіть імпланти в нашій клініці тапереконайтеся на власному досвіді в найвищій якості наших послуг тавашого комфорту, адже з нами ви зможете впевнено жувати йпосміхатися.

img_3299 implimg_3296  img_3297

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати