Наші фахівці на фестивалі «Живи активно»

You are here:

Живи активно_3

Цієї неділі, 23.09.2018 лікарі та асистенти дитячого відділення нашої клініки взяли участь у фестивалі «Живи Активно», який пройшов у м. Києві в парку «Перемога» й був присвячений активному та здоровому способу життя. Лікарі відділення на спеціальних моделях проводили майстер-класи з індивідуальної гігієни порожнини рота для найменших та вже дорослих дітей.

Дитячі стоматологи на чолі із завідуючим дитячою стоматологією Дубнової дитячим лікарем-стоматологом Ковнацьким О.Л. відповідали на питання про те, як зберегти здоров’я зубів, про особливості стоматологічного прийому дітей різного віку та специфіку лікування дитячих зубчиків в умовах медикаментозного сну. Лікарі ділилися розробленими у відділенні рекомендаціями, які допомагають зубам маленьких відвідувачів бути здоровими.

Участь у фестивалі – це частина програми профілактики та формування культури по догляду за зубами, яку реалізує наша клініка. Для нас важливо прищеплювати культуру догляду за своїм здоров’ям у цілому (та зубками, зокрема) з раннього дитинства. Адже красива, а головне, здорова усмішка – це важливо у будь-якому віці!

Фахівці дитячого відділення завжди раді ділитися інформацією про те, як зберегти стоматологічне здоров’я дітей із самого раннього віку як на подібних заходах, так і на консультаціях в клініці.

Запрошуємо Вас та ваших малюків до нас в клініку для знайомства зі стоматологом, наші лікарі вміють знайти індивідуальний підхід до кожного маленького клієнта. Телефон для запису (044) 333-49-37.

Живи активно_1 Живи активно_2 Живи активно_4

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Надіслати