Наші дитячі стоматологи відвідали семінар з питань лікуванню в умовах седації

You are here:

Наші дитячі стоматологи Ілона Ішутко та Надія Тарасенко відвідали семінар, присвячений лікуванню дітей в умовах седації закисом азоту та у медикаментозному сні. Нюансами і тонкощами роботи з закисом азоту (той самий “звеселяючий газ”) поділилася Дарья Толкачова, “першовідкривач” закису азоту для українських стоматологів та їх пацієнтів, і за сумісництвом президент Української академії дитячої стоматології.

“Завжди корисно переймати цінний досвід колег і впроваджувати його в свою практику. Ми намагаємося, щоб похід дитини до стоматолога був радісною подією для малюків та їх батьків “, – ділиться враженнями Ілона Федорівна Ішутко.

Лікування дітей у  медикаментозному сні проводиться в нашій клініці щодня. У нас створені всі умови для безболісного та безпечного лікування – це і спеціальний кабінет для седації з кімнатою відпочинку, і наркозна станція, і все необхідне обладнання, і суперпрофесійна анестезіологічна бригада. Але для наших лікарів вкрай важливо постійно бути отримувати нові знання, удосконалюватися, щоб проводити лікування наших маленьких пацієнтів максимально якісно і комфортно.

4636_2019-11-07_12-07-31 ве_2019-11-07_11-52-07

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати