м.Київ, вул.Антоновича 28

Пн-Пт 09:00 - 21:00
Сб,Нд 10:00 - 18:00

Карта проїзду

Ішутко Ілона Федорівна

ByNatalka

ishutko2Лікар дитячий стоматолог. Член Української асоціації профілактичної та дитячої стоматології.

У 2011 році закінчила з відзнакою стоматологічний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

2011-2013 рр. - інтернатура на базі відділення дитячої стоматології Стоматологічного медичного центру Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Паралельно навчалася в магістратурі при кафедрі дитячої терапевтичної стоматології та профілактики стоматологічних захворювань Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

2013-2015 рр. – лікар-дитячий стоматолог відділення дитячої стоматології Стоматологічного медичного центру Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

2015 р. – спеціалізація з дитячої стоматології.

2011-2016 рр. - співробітник кафедри дитячої стоматології та профілактики стоматологічних захворювань Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Із серпня 2016 року веде прийом діточок у «Клініці Дубнової «Стоматолог і я».

Постійно розвиває свої професійні знання та вміння, відвідуючи лекції, семінари та майстер-класи. Особливу увагу приділяє профілактичному напрямку в стоматології.

Вважає, що стоматологічне лікування має відбуватися без сліз, тому приділяє значну увагу роботі з батьками для формування навичок стоматологічної культури у дітей у сім’ї та намагається знайти спільну мову з кожною дитиною, щоб зробити лікування веселим і цікавим процесом.

Автор близько 15 публікацій у спеціалізованих виданнях, учасник українських і міжнародних симпозіумів та конференцій. Вільно володіє англійською.

У вільний час подорожує, проводити дозвілля з родиною та друзями.

 

Портфоліо робіт (фотозвіт) дитячого стоматолога Ішутко І.Ф.

Карієс молочного зуба. Єва, 7 років, Київ

Початкова ситуація: на прийом до дитячого стоматолога «Клініки Дубнової «Стоматолог і я» Ішутко Ілони Федорівни прийшла дівчинка зі скаргами на застрягання їжі у верхньому правому кутньому зубі. Під час консультації дитячого стоматолога в зубі 54 була виявлена каріозна порожнина, фото 1.

Оцінка ситуації: радіовізіографічний знімок показав, що каріозна порожнина глибока і сполучається з порожниною зуба, фото 2.

фото 1 фото 2

Проведене лікування:

1) враховуючи глибину каріозного ураження, була зроблена місцева комп’ютерна анестезія (аби зробити лікування безболісним і максимально комфортним для дитини).

2) вдягнений кофердам (який робить роботу безпечнішою для дитини, а результат лікування більш прогнозованим і довговічним).

3) каріозні порожнини були відпрепаровані (повністю видалені каріозні ураження), порожнини зуба були розкриті та видалена уражена карієсом пульпа зуба.

4) кореневі канали зуба очищені та запломбовані з подальшим рентген-контролем, фото 3.

фото 3

5) зубчик повністю відновлений (запломбований) за допомогою сучаного фотополімерного матеріалу. Тепер ніхто не здогадається, який зуб ми лікували, фото 4 та фото 5.

Результат: лікування проведено за 1 візит тривалістю 1 год 30 хв, і… ми майже встигли додивитися мультфільм «Холодне серце» :)

фото 4 фото 5

Посилання на цю історію http://stomatologia.com.ua/uk/ishutko-ilona-fedorovna.html#data-history=1

СЕРТИФІКАТИ

19 серпня, 2017 р. м. Запоріжжя