Найкращі коронки для дитячих зубів від Ковнацького О.Л.

You are here:

Коронки_курс Ковнацкого_Ив-Франк_1Вересень 2018 видався особливо продуктивним для наших лікарів, як в плані навчання, так й в плані обміну професійним досвідом. 30.09.2018 завідувач дитячого відділення «Клініка Дубнової “СТОМАТОЛОГіЯ» Ковнацький О.Л. провів авторський курс «Стандартні коронки в дитячій стоматології» в Івано-Франківську.

Понад 60 дитячих стоматологів з Києва, Львова та Одеси не тільки прослухали авторський курс Олега Леонідовича присвячений стандартним коронкам в дитячій стоматології, але й вже успішно використовують естетичні та металеві зубні коронки для відновлення сильно зіпсованих тимчасових зубів у дітей.

Коронки_курс Ковнацкого_Ив-Франк«Робота кипіла, наче у вулику, – розповідає Олег Леонідович про атмосферу курсу, –  Чудові лікарі, які змогли встановити на спеціальних педодонтичних навчальних моделях коронки швидше від мене. Чи то я так зрозуміло пояснив і показав усе на відео демонстрації, чи пора на пенсію… . Встигли все і навіть трішки більше (була нагода оновити матеріал новими клінічними випадками, їх презентувати і навіть вкластися в запланований таймінг). Тепер ще більше лікарів зможуть якісно, прогнозовано та довгостроково відновлювати зруйновані тимчасові зуби за допомогою металевих та естетичних коронок!»

Записатися на прийом до Олега Леонідовича можна
за тел. (044) 333-49-37.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Надіслати